Plastová okna a dveře

Plastová okna jsou stále oblíbeným řešením pro širokou škálu staveb. Aby byla tato okna skutečně dobrou volbou, záleží především na kvalitě profilových systémů, které jsou k výrobě oken použity.  Používáme k výrobě profily německé společnosti VEKA AG. Současně dbáme na kvalitu všech ostatních použitých materiálů a subdodávek.

Rádi vám s vhodným výběrem poradíme. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Z PROFILOVÝCH SYSTÉMŮ VEKA VÁM NABÍZÍME:

DBÁME NA KVALITU NAŠICH VÝROBKŮ A SLUŽEB

Kování

Díky kvalitě a konstrukčnímu řešení kování TITAN AF od společnosti SIEGENIA-AUBI budou Vaše plastová okna vždy jednoduše ovladatelná a seřiditelná s garancí jejich životnosti. Po montáži oken vám předvedeme všechny nastavitelné možnosti, které kování nabízí a poučíme Vás o jeho údržbě.

Parotěsné folie

Podle normy ČSN 74 6077:2018 Okna a vnější dveře - požadavky na zabudování, je nutné použít při instalaci otvorů paropropustné a parotěsné fólie, které jsou kalkulovány v cenové nabídce jako samostatná položka.

Pokud s těmito objednatel nesouhlasí, nejsou uvedeny v nabídce jako samostatná položka, bere tímto na vědomí, že je srozuměn s možnými dopady spojenými s jejich nepoužitím při instalaci otvorových výplní.

Montáž

Odbornou instalací zajistíme, že okna a dveře budou správně a odborně ukotvená, což je základem k celkové stabilitě oken, které tak nepodlehnou pozdějším deformacím.