Hlinková okna a dveře

             Kvalita a parametry profilových systémů udávají vlastnosti celých dveřím. Pouze při použití kvalitních systémů lze dosáhnout maximální funkčnosti a bezproblémové obsluhy i po desítky let. A právě proto využíváme pro výrobu našich hliníkových dveří profilové systémy od předního evropského výrobce společnosti ALUPROF. Díky jejich provedení a konstrukčnímu řešení dokážeme uspokojit každého zákazníka.

DBÁME NA KVALITU NAŠICH VÝROBKŮ A SLUŽEB

Dveřní kování můžeme rozdělit na tři základní části, kterými jsou rozvora, dveřní klika a stavební vložka. Správná volba těchto částí zajišťuje správnou funkci a bezpečnostní parametry dveří. Všechny komponenty volíme s garancí maximální životnosti, snadné obsluhy a seřizování. Všechny funkce a možnosti dveří Vám rádi předvedeme.

Návrh konstrukce dveří je klíčovým aspektem pro jejich správnou funkci. Důležitým aspektem hliníkových dveří je především jejich design.

Vchodové dveře jsou stěžejním prvkem architektonického projevu celé stavby. Nabízíme výběr z široké škály designů a provedení dveřních výplní i pro náročné zákazníky.

Výsledné vlastnosti dveří se odráží i od jejich správné instalace. Zajišťujeme pro vás odbornou montáž dveří i oken, kterou provedou naši zkušení zaměstnanci. Dodržujeme zásady správné montáže dle ČSN 74 6077.